Apie mane

Labas, aš Viktorija.
Tikiu, kad šiame gyvenime turiu misiją 
– skleisti šviesą ir padėti kitiems atrasti savąją. Ilgai ieškojau savęs ir dabar suprantu, kad visi keliai atvedė čia, kur esu šiandien. Stengiuosi nesiklijuoti sau jokių etikečių, bet kad būtų aiškiau, ką veikiu – trumpai papasakosiu.

Gyvenime ėjau per visokias patirtis: nemeilė sau, savo kūno nepriėmimas, valgymo sutrikimai, kopriklausomybė, toksiški santykiai, aukos pozicija, noras visiems įtikti, baimė būti atstumtai, nepasitikėjimas savimi, žema savivertė.
Visada žinojau, kad kažkaip ir kažkada aš noriu padėti kitiems. Nes tame matau prasmę. Bet visų pirma turėjau padėti sau. Ir šiandien aš čia – po daug metų darbo su savim, psichoterapijos, įvairių dvasinių praktikų, suklupimų ir pakilimų, jaučiu vidinę pilnatvę ir noriu ja dalintis.

Nesu nušvitusi :) Esu kūrybiškas, jautrus ir empatiškas žmogus, tikintis minties galia, savo realybės kūrimu ir kasdienybės magija. Šiuo metu atradau save Taro kortų skaityme – šis įrankis pats atėjo pas mane, priėmiau jį atvira širdimi ir dabar jis man padeda pasitarnauti kitiems. Jei jautiesi pasimetęs ar vienišas, esu čia tam, kad įkvėpčiau ir padrąsinčiau. Visi atsakymai jau yra Tavyje – noriu padėti Tau juos išsigryninti.

Jauti, kad rezonuoja? Parašyk man:

Instagram: @viktorijagajauskaite
viktorija.gajauskaite@gmail.com