Asmeninei sesijai galima užsiregistruoti privačia žinute instagrame @viktorijagajauskaite arba el.paštu viktorija.gajauskaite@gmail.com.


Vienam žmogui skiriu 1,5-4h (tiek, kiek reikia  laiko neskaičiuoju).
Skaitymo metu naudoju Taro ir Orakulo kortas.

Kainos:
• 5 klausimai 
– 70 Eur 
• 3 klausimai – 50 Eur
• 1 klausimas  30 Eur

Informacija apie sesijas:

• sesija vyksta offline būdu – per sutartą terminą išmesiu Tau kortas, įrašysiu viską išsamiai paaiškindama ir atsiųsiu Tau garso įrašus kartu su iškritusių kortų nuotraukomis. Juos galėsi peržiūrėti Tau patogiu metu ir tiek kartų, kiek norėsi.

• nepaskiriu konkrečios dienos ir konkretaus laiko Tavo sesijai, bet pagal mano užimtumą sutariame terminą, per kurį atliksiu Tau skaitymą. Taip darau todėl, kad kortų skaitymas nėra techninis darbas – tai subtilus energijos ir intuicijos derinys, o aš esu žmogus, todėl ne visada būnu tinkamos būsenos atlikti sesiją. Noriu, kad skaitymas būtų kokybiškas ir atneštų Tau kuo daugiau naudos, todėl jį darysiu tada, kai būsiu tinkamai pasiruošusi.

• jei knieti sužinoti, kiek vaikų turėsi ar kaip atrodys Tavo vyras/žmona  – deja, turbūt mums ne pakeliui :) Savo gyvenimo sprendimus priimame patys. Kortos yra gidas savęs pažinimo kelyje, galintis padėti augti ir priimti kokybiškesnius sprendimus gyvenime iš dabarties momento. Mano tikslas – padėti Tau geriau save suprasti ir įkvėpti Tave atrasti savo vidinę šviesą. Nes atsakymų nereikia ieškoti išorėje – jie visi jau yra Tavyje. Aš tik užvesiu ant kelio, kaip juos išsigryninti.

Prieš registruojantis kviečiu susipažinti su mano Taro etika ir DUK .
Čia rasi ir kaip suformuluoti vertingus klausimus. 

Skaitymas atliekamas po apmokėjimo.

Iki skaitymo man reikės iš Tavęs trijų dalykų: suformuluotų klausimų, Tavo nuotraukos (geriausia – paprastas selfis, kur žiūri tiesiai į kamerą, be filtrų) ir apmokėjimo.