Dažnai užduodami klausimai

 ★ Kaip viskas vyksta?

Gavusi žmogaus atsiųstus klausimus, atlieku tam tikrą praktiką – susijungimo meditaciją (jai man reikalinga žmogaus nuotrauka). Visa informacija jau egzistuoja kvantiniame lauke, tik reikia mokėti prie jos prieiti ir ją nuskaityti (to gali išmokti kiekvienas). Galvodama apie žmogų ir apie jo klausimus, intuityviai verčiu kortas. Kiekviena korta turi tam tikras simbolines ir archetipines reikšmes. Apjungdama žinias ir intuiciją, paaiškinu iškritusių kortų žinutes. Proceso metu aš esu tik tarpininkas. Visada į skaitymą einu su skaidria intencija, kad žmogus išgirstų būtent tai, ką jam šiuo metu reikia išgirsti.

Kaip tinkamai suformuluoti klausimus skaitymui?
 
Pagrindiniai principai yra šie:
- venk uždarų klausimų (pvz., Ar man imtis X veiklos?), verčiau juos keisk atvirais klausimais (pvz., Kokių rezultatų pasiekčiau, jei imčiausi X veiklos?
- prisiimk atsakomybę. Klausk ne Kodėl jis mane paliko?, o Ko galėčiau pasimokyti iš buvusių santykių, kad ateityje kurčiau kokybiškesnį ryšį?
-
neklausk tik iš smalsumo ar dėl pramogos. Klausk to, kas Tau nuoširdžiai rūpi, kas Tau svarbu ar neduoda ramybės.

Žinoma, klausimus gali užduoti, kokius nori (nepažeidžiant mano etikos taisyklių), bet vadovaujantis šiais principais gali gauti vertingesnes ir aiškesnes įžvalgas.
Kuo tikslesnis ir aiškesnis bus klausimas, tuo tikslingesnės bus ir kortų žinutės.

 ★Apie ką galima užduoti klausimus?

Apie viską, kas Tau svarbu – santykius, karjerą, savirealizaciją. Klausimai gali būti abstraktūs, gali būti konkretūs. Keletas klausimų pavyzdžių:

Į ką šiuo metu gyvenime turėčiau fokusuotis?
Kokias pamokas man iškelia dabartinė situacija darbe?
Į ką turėčiau atkreipti dėmesį, kad man pavyktų įgyvendinti tikslą X?
Kaip galėčiau pagerinti santykius su Jonu?
Sutikau žmogų. Koks šitas santykis? Ką turėčiau apie jį žinoti?
Kur mane veda santykiai su Jonu?
Kodėl aš negaliu atleisti Jonui?
Kas man trukdo paleisti buvusius santykius?
Kodėl man kartojasi ta pati fizinė trauma, ką ji man bando pasakyti?
Ką galėčiau padaryti, kad pagerinčiau savo sveikatą ir savijautą?

Klausimas gali būti ir skirti apžvelgti galimus pasirinkimus bet kokioje srityje (kokios perspektyvos pasirinkus variantą A, kokios – pasirinkus variantą B).
Taip pat galimas ir dabartinių santykių su kitu konkrečiu žmogum (partneriu, simpatija, drauge, mama) apžvelgimas.

Ar gali išburti ateitį?

NE. Visų pirma, aš neburiu. Man nelimpa šis žodis, galbūt dėl stereotipų. Ryšį su kortomis vadinu skaitymu. O antra, netikiu, kad žmogus turi iš anksto akmenyje iškaltą likimą. Tikiu, kad ateitį kuriame patys – savo sprendimais ir pasirinkimais. Aš nuskaitau informaciją apie dabartį, apie tai, kas vyksta šiuo metu arba apie netolimas perspektyvas, kur link veda dabartinis elgesys. Keičiantis mūsų mintims, įpročiams ir elgesiui  keičiasi ir mūsų ateitis.

Jei turi klausimą, į kurį atsakymo čia nėra – klausk asmeniškai, mielai atsakysiu.